Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Tottenham Hotspur remisował z West Ham United z 3-punktową przewagą

2020.10.24

Czy powrót do pierwotnego miejsca może dać Garethowi Baleowi nowy początek? To ostatnie oczekiwanie wielu widzów na dołączenie Garetha Bale'a do Tottenham Hotspur. W piątej rundzie Premier League Tottenham Hotspur zremisował 3: 3 z West Ham United. Gareth Bale zszedł z ławki w 71. minucie spotkania. Po upływie 2709 dni ponownie nosił Koszulka Tottenham Hotspur do gry. Niestety, wynik drużyny się nie zmienił.

Utrata Tottenham Hotspur w tej grze sprawiła, że ​​wielu widzów było zdziwionych. Zespół prowadził 3 punktami i został odwrócony przez przeciwnika. Z tej gry każdy może zobaczyć, że problemem z Tottenham Hotspur jest samolubstwo graczy. Piłkarze Tottenhamu Hotspur nie mogli osiągnąć czystego ducha drużynowego piłkarzy Bayernu Monachium. Zmienili zdanie natychmiast po tym, jak dostali słodycz gry. Dlatego bez współpracy zawodników Tottenham Hotspur nie strzelił już więcej bramek.

West Ham United w krótkim czasie odwrócił mecz w drugiej połowie. Wysiłek i wytrwały styl zawodników spotkały się z ciepłym aplauzem publiczności. Manuel Lanzini zdjął Koszulka West Ham United i radośnie pobiegł na boisko. Poczuł bezprecedensowe poczucie honoru. Czasami zwycięstwo w meczu to nie tylko wynik, ale także duch futbolu, który drużyna zyskała w końcu, nie przyznając się do porażki.